Udělejte z vaší firmy
chytrou firmu

Chytré nástroje, které vás zbaví opruzu a papírování

Existují technologie a postupy, které moderním firmám pomáhají automatizovat rutinní postupy a odstranit mechanickou práci. Tyto chytré nástroje zvyšují efektivitu firem, usnadňují vnitrofiremní spolupráci, zabraňují lidským chybám a zajišťují, aby se zaměstnanci mohli věnovat pouze užitečným věcem, u kterých je (prozatím) počítač neumí nahradit.

Pokud je ve vaší firmě proces, který se neustále opakuje nebo který spoléhá na nějaké "papírové" řešení, je vysoká pravděpodobnost, že můžete tento proces automatizovat nebo jej jinak zefektivnit. Firmy, které si osvojily chytré nástroje, získávají náskok.

Chytré nástroje?

Mrkněte na pár příkladů, se kterými máme zkušenost na základě práce pro naše klienty.

  • Konfigurátor, ve kterém si může váš zákazník navolit vlastnosti vašeho produktu pohodlně na svém tabletu.
  • Systém na plánování logistiky a řízení závozů, který je doplněný webovou aplikací pro řidiče náklaďáků, kteří vidí všechny potřebné informace ve svém mobilu.
  • Čtečka na kontrolu vstupenek u vstupu na koncert, kterou vaše uvaděčky mají na mobilním telefonu.
  • Přehledná interní aplikace jako vrstva mezi lidmi a informačním systémem, ze kterého si všichni trhají vlasy.
  • Automatizovaný reporting, který se automaticky generuje na základě dat ve vaší firmě a rozesílá se denně vašim obchodním partnerům.

Víme, že je vaše firma unikátní

Řešení pro digitalizaci vaší firmy dokážeme navrhnout až na základě vašich potřeb. Umíme pro vaši firmu vybrat existující nástroje, které se specializují na řešení bežných potřeb. Zaroveň jsme schopní pro vás na míru navrhnout a vyrobit nástroj, který vyřeší vaši unikátní potřebu. Díky tomu jsme schopní vytvářet řešení pomocí kombinace existujícího i nového. To vám ušetří peníze a usnadní údržbu.

Nejste si jistí, jak vám dokážeme pomoct? Využijte konzultace zdarma a my vám během 60 minut nastíníme, jak vaši firmu můžeme digitalizovat.

Nevymýšlíme věci od stolu

Přijdeme k vám (opakovaně) do firmy a zjistíme vaše potřeby. Budeme se hodně ptát — vás i klíčových lidí ve vaší firmě. Zanalyzujeme způsob jakým věci děláte nyní a identifikujeme místa, kde byste mohli využít chytrých nástrojů.

Vytvoříme prototypy chytrých nástrojů, doplníme je o dokumentaci (schémata, diagramy a dokumenty). Díky tomu získáte ucelené zadání, na základě kterého vám nástroje vyrobíme nebo poptáte jakoukoliv jinou softwarovou firmu.

Jak probíhá digitalizace?

1. Než začneme

Všechno začíná konzultací zdarma (osobně, přes videohovor nebo telefon). Pokud zafunguje chemie, uděláme vám cenovou nabídku na první workshop a vy zaplatíte zálohu.

2. Analytická fáze

Zanalyzujeme, jak vaše firma funguje a navrhneme optimalizace ve formě prototypů, schémat, diagramů a popisů funkce. Tato fáze probíhá formou řízených rozhovorů s vámi a vašimi zaměstnanci a výstupem je přesné zadání na realizaci.

3. Realizace

Naceníme váš projekt podle zadání z analytické fáze, vy schválíte nabídku a my se pustíme do práce. Vytvoříme nástroje, které jsme vám navrhli a průběžně vás informujeme o postupu.

4. Uvedení do provozu

Po dokončení výroby nasadíme nástroje do několikatýdenního testovacího provozu. Během této doby odladíme chybky a zapracujeme vámi požadované úpravy. Poté nasadíme chytré nástroje do ostrého provozu, jsme vám k dispozici se servisem a navrhujeme vylepšení.

Odstartovali jsme

Mrkněte na případové studie našich projektů.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.