Web se stane vaší
konkureční výhodou

Navrhneme a vyrobíme vám web, který oslní vaše klienty a vydělá vám peníze

Firma, která nemá web, neexistuje. To se ví. Už ale nestačí jenom "mít web". Teď musíte plnit nepsaný standard.  Váš web musí být moderní, přehledný, rychlý, zabezpečený a musí se dobře zobrazovat na různých zařízeních, protože zákazníci nemají čas, nechtějí přemýšlet a většinu webů si prohlíží na mobilu.

Bohužel stále vznikají weby, u kterých se rozčilujeme v práci nebo v tramvaji. Firmy si stále neuvědomují potenciál toho, že se mohou posunout díky dobře navrženému webu. Využijte toho, protože nakonec budou muset mít skvělý web všichni a spoustě firem brzy ujede vlak. Mějte web jako konkurenční výhodu.

Web je jeden z vašich nejdůležitějších nástrojů

Váš web má cíle. Musí nosit kšefty, předávat informace a být dobrou vizitkou. Mimo to musí zanechat skvělý první dojem, budouvat vaši značku, šetřit vám i vašemu zákazníkovi čas a zvýšit důvěryhodnost vaší firmy.

My vám to zařídíme. Pečlivě vám navrhneme strukturu webu, vytvoříme obsah, který vaši zákazníci potřebují a celé to uděláme tak, aby byl web tak jednoduchý, jak jen to půjde (ale ne jednodušší). Vysledkem naší spolupráce bude srozumitelný, užitečný a autentický web. To garantujeme!

Tvorba webu podle vašich potřeb a možností

Zvládneme vám udělat složitý prémiový web na míru, stejně jako menší jednoduchou prezentaci na existujícím řešení. Díky tomu vás dokážeme obsloužit, ať už jste velcí nebo malí. Nakonec jde totiž vždy hlavně o obsah webu a nezáleží už tolik na formě.

Moc rádi taháme naše klienty z bryndy. Potřebujete nový web a včera bylo pozdě? Spustíme vám ho do týdne. Potřebujete se na řešení více podílet a ovlivňovat i detaily? Rádi s vámi budeme web ladit o pár týdnů déle, dokud nebudete spokojení.

Dobrý řemeslník se špatně hledá

Existuje spousta amatérů, kteří našemu oboru dělají špatné jméno (ano, myslíme tím syna vašeho kamaráda). Chceme to napravit. Proto držíme dohody a termíny, nevyužíváme klientovi nevědomosti (vzděláváme ho) a když to potřebuje, vždycky se nám dovolá.

Kromě toho máme vyladěný proces, špičkovou komunikaci a s většinou klientů spolupracujeme dlouhodobě, aniž bychom je u nás drželi násilím (kdykoliv můžete za jiným dodavatelem). Když se do tvorby webu pustíte s námi, už nikdy nebudete chtít jinam.

Některé z našich webů

Pro více informací o spuštěných projektech se podívejte na případové studie.

Jak pracujeme?

1. Než začneme

Všechno začíná konzultací zdarma (osobně, přes videohovor nebo telefon). Pokud zafunguje chemie, uděláme vám cenovou nabídku a vy zaplatíte zálohu.

2. Průběh

Na tvorbě webu musíte spolupracovat (v první fázi hodně, později méně). Budeme vás informovat o průběhu projektu a vy budete schvalovat naše návrhy.

3. Spuštění

Ve chvíli, kdy bude web podle vašich představ, ho spustíme na dohodnuté adrese a zaškolíme vás nebo vaše lidi do používání webu.

4. Provoz

Celý web budete mít pevně v rukou a budete si ho moct spravovat sami. My ale budeme k ruce, budeme vám navrhovat vylepšení a dohlédneme na provoz.

Odstartovali jsme

Mrkněte na případové studie našich projektů.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.