Vaše peníze zůstanou s vámi.

Pro Klif jsme navrhli nový Brand i web, jehož cílem je obrátit špatnou pověst finančních poradců naruby a prodávat placené finanční poradentství, při kterém vám poradce prodává to, co je dobré pro vás, ne pro něj.

www.klif.cz

Dostali jsme skvěle zpracované zadání na projekt, který se měl původně jmenovat "Chytrý rozpočet". Danu s Vláďou jsme ale ukecali do názvu "Klif". Protože až Klif vám dá "Klid ve financích".

Suchý jazyk finančníků jsme museli přeložit do mluvené češtiny a složitou finanční matematiku přetavit do jednoduchých kalkulaček. Vznikla sekce "Finance polopatě", kde je pro každou fázi života popsáno, jak nakládat s financemi.

Na možnost sdílet celé stránky, nebo jen komponenty financí po lopatě jsme obvzláště pyšní. Klient tak může vzít jakoukoliv kalkulačku a vložit ji do jakéhokoliv svého článku (nebo dokonce na jakýkoliv jiný web).

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.