Koncerty v Obecním domě bez papírování

Prague Music je digitální. Nahradili jsme papírový systém chytrým systémem automatizovaného zpracování vstupenek, ušetřili desítky hodin týdně zaměstnancům i vedení, vymysleli automatické reportování prodejů a provizní systém pro partnerské firmy. Kdokoliv z celé planety si nyní může koupit lístky do Obecního domu online.

www.praguemusic.cz

Přátelé z Prague Music potřebovali vymyslet a vyrobit nový systém na prodej lístků a správu byznysu poté, co jim začalo hrozit, že se jim několik let starý systém bez údržby zhroutí. Také chtěli občerstvit web a umožnit lidem nákup lístků online.

Připravili jsme nový návrh pokladního SW, v rámci kterého jsme usnadnili pokladním prodej lístků. Pokladní už nemusí lístky vypisovat ručně, systém tiskne lístky, se všemi údaji na speciální tiskárně. Tu jsme napojili přímo na internet, takže lístky můžou tisknout pokladní na pokladně i management firmy z kanceláře na jiném místě.

Systém jsme rozšířili tak, aby vedení firmy mělo naprostý přehled o každé prodané vstupence. Pomohli jsme vylepšit složitý provizní systém partnerů a zařídili, aby byl systém schopný pracovat s několika IČ zároveň.

Zautomatizovali jsme reportování, takže se každý den generují a automaticky odesílají reporty prodejů odpovídajícím lidem ve vedení firmy i souvisejícím partnerům. 

Navrhli a nechali jsme vyrobit mobilní aplikaci pro tablety, které slouží uvaděčkám jako čtečky lístků, což nahradilo ruční odtrhávání a dlouhé lepení útržků na papíry kvůli reportování.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.