Stáje z budoucnosti

Pro Prague Premium Stables jsme vymysleli a zařídili ekosystém na řízení byznysu stájí, komunikaci s klienty skrz mobilní aplikaci, interaktivní dotykovou nástěnku pro rezervaci jízd a obrazovky pro zaměstnance pracující s koňmi.

www.ppstables.cz

Klient se rozhodl koupit stáje poté, co zjistil, že jsou  obecně v česku stáje v žalostném stavu a že si i tak za ně majitelé účtují vysoké poplatky. Rozhodl se, že udělá nádherné moderní stáje, které budou více odpovídat nárokům dnešní doby.

Klient za námi přišel, abychom  mu pomohli dostat stáje ještě na vyšší úrověň za pomocí technologií. Dohodli jsme se, že vyrobíme systém na správu stájí, web, mobilní aplikaci pro klienti a interaktivní obrazovky.

Pro ovládání interaktivních tabulí jsme jako jedni z prvních v ČR použili Chrome Kiosk, což je nástroj na provoz a správu fullscreenových aplikací na obrazovkách s Chrome OS od Googlu.

Klienti mají díky mobilní aplikaci svého koně a stáje jako na dlani. Mohou si zarezervovat jízdárnu, upravit jídelníček a denní režim svého koně. Také chystáme funkci, díky které jej budou moci sledovat přes webkameru.

Pro web jsme nechali nafotit fotky areálu a koní, které dopadly naprosto parádně.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.