Extima mění manažerský svět

Měli jsme jen pomoct s dokončením webu, ale přesvědčili jsme lidi z Extimy, aby web udělali nanovo, pořádně a rovnou jej propojili s jejich videokurzy. Vymysleli jsme to, navrhli a zařídili výrobu.               To celé za 5 týdnů. 

www.extima.cz

Extima již více než 22 let pomáhá měnit myšlení majitelům firem a vysoce postaveným manažerům k lepšímu vedení podřízených i sebe samých. Letos se rozhodli, že šlápnou do propagace a rozhodli se udělat nový web.

Nejdříve na web najali jinou firmu, se kterou se jim bohužel nedařilo dostat web do podoby, se kterou by byli spokojení. Obrátili se na nás 10 dní před spuštěním webu, abychom jim pomohli dotáhnou web do konce. My jsme je přesvědčili, aby web udělali celý nanovo a pořádně.

V rámci projektu jsme šli na úplný začátek, vypracovali jsme nové zadání a připravili obsah. Kvůli povaze projektu byla extrémně důležitá volba slov a jejich významů. My jsme zvládli nachystat obsah tak, aby byl významově správně, ale zároveň stravitelný pro běžné lidi. 

Lidé z Extimy měli v rámci projektu povedenou webovou aplikaci s placeným videokurzem pro manažery. Tu jsme nově přesunuli pod značku Extima, udělali jsme jí facelift a propojili ji s novým webem.

Za pouhých 5 týdnů jsme zvládli spustit krásný web, který nejenom prezentuje Extimu způsobem, jakým chtěli, ale také obsahuje eshop s videokurzy a knihami.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.