Dřevěná paliva až ke kotli

Revoluční eshop, kde si objednáte kvalitní české dřevěné palivo, které vám dovezou až na dvůr, jsme spouštěli ještě během našeho působení v Motion Media a nyní se soustředíme hlavně na rozvíjení systému na pozadí, kerý má celé firmě co nejvíce zjednodušit práci.

www.waldera.cz

Waldera je český výrobce a distributor dřevěných pelet. A naším úkolem bylo prodávat balík - kvalitní palivo a zároveň i službu pohodlného závozu a složení těžkých palet teréním vozíkem až ke kotli.

Abychom mohli dobře prodat pohodlný závoz, musí zákazník hned při výběru množství vidět  konečnou cenu včetně dopravy. Na webu tedy nejdříve vyplní svoji adresu, podle které se mu zobrazí ceny produktu.

V na míru vytvořené mapě si dispečerky Waldery mohou operativně měnit ceny nejen podle vzdálenosti od skladu, ale třeba snížit cenu v místě, kam se často zaváží, a naopak navýšit cenu tam, kam zajíždět nechtějí.

Na cenové pásma jsou navázané ceny jednotlivých produktů. Každé PSČ v republice tak má svou cenu konkrétního produktu.

Abychom zjednodušili logistiku, vytvořili jsme plánovač závozů a jednoduché CRM v jednom. Na mapě se promítají jednotlivé nezávazné objednávky, kterým dispečerka přiřazuje data závozů a řidiče. Obchodník si navíc na mapě může zobrazit místa již zavezená a nabízet palivo zákazníkům, které jsou při cestě jiného závozu.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.