Menší projekty

Kromě velkých projektů také často rádi děláme menší projekty. Microsity, weby, loga, FB posty, UX audity, analýzy, brandy, atd.

A. K. Suttner

www.aksuttner.cz

Navrhli a vyrobili jsme krásný web, který působí lidsky a přívětivě. Na web posíláme návštěvnost díky Google Ads kampani a současně chystáme rozvoj webu, díky kterému bude A. K. Suttner ještě více ,,online".

Finela

www.finela.cz

Finela je účetní firma s 23 lety zkušeností, která vám práci nepřidá, ale ubere. Vymysleli jsme název, navrhli a vyrobili jsme web.

Fortelo

www.fortelo.cz

Když vám spadne do klína truhlárna kvůli zadluženému společníkovi, máte možnost ji zavřít nebo pořádně rozjet. Pro Fortelo jsme vymysleli název, udělali hezký web, zařídili focení a udělali kampaň. Klient nakonec truhlárnu dobře prodal.

Procto-Glyvenol

www.procto-glyvenol.cz

Procto-glyvenol je produkt, který vám rychle uleví od potíží souvisejícími s hemeroidy. Pro tento produkt jsme udělali web. Bohužel se nám nepodařilo protlačit claim ,,Hemeroidy nejsou prdel".

Lucie Karlíková

www.luciekarlikova.cz

Lucie Karlíková je osvícená realitní makléřka, která se nebojí využít technologií, aby jí pomohli s prodejem. Vyrobili jsme jí krásný web, který jsme propojili s velkým realitním softwarem, takže má na webu neustále aktuální nabídku nemovitostí.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.