Už nemusíte do čistírny

První česká online čistírna a prádelna. Navrhli a zařídili jsme krásný web s jednoduchým objednávkovým procesem i chytrý interní systém odbavování zakázek,
který zaměstnancům usnadňuje práci, majitelům dává přehled o všem, co se v systému šustne a přesto je tak jednoduchý, že ho umí ovládat i pradlena.

www.wehateironing.cz

Na webu si můžete za méně než 3 minuty objednat odvoz vašeho špinavého prádla a naplánovat si navrácení třeba už na další den. Buď si vyberete, že prádlo zkontrolují v prádelně a cenu vám pošlou pro kontrolu e-mailem, nebo si rovnou vyberete, jaké položky vaše špinavé prádlo obsahuje a zjistíte cenu předem.

S We Hate Ironing spolupracujeme od doby, kdy ještě David s Ondrou pracovali v Motion Media. Tehdy jsme celý projekt We Hate Ironing vymysleli, vyrobili a spustili.

Po pár letech existence bylo potřeba projekt občerstvit. Naším úkolem bylo redesignovat web tak, aby byl pro lidi jednodušší a aby se jim víc líbil.
Na web se můžete jako zákazník přihlásit a vidět celou historii svých objednávek, upravit si údaje, které se vám v objednávce předvyplňují a nebo pozvat přátele za odměnu ve formě voucherů.
Součástí projektu je taky chytrá administrace s různými právy pro majitele byznysu, manažera, řidiče a pradleny. Například řidič si vystačí pouze s mobilem a může pohodlně odbavovat závozy přímo z auta.

Jsme experti na internetový byznys s lety zkušeností z digitálních agentur, vlastních projektů a práce pro velké klienty. Vytváříme smysluplné projekty, které usnadňují lidem život a vydělávají peníze. Spojujeme byznys s technologiemi tak, aby našim klientům raketově stoupaly zisky.

14 let

zkušeností

25+

klientů

200+

projektů

0%

bulšit

Konzultace zdarma

Za 60 min vám nastíníme směr řešení, přidáme hromadu zákulisních tipů a změníme způsob, jakým se díváte na vaši firmu.